- Накладіть одне полотнище повітряно-бульбашкової плівки на інше
- Зверху накрийте їх газетою або фторопластовою плівкою
- Повільно проведіть по місцю з'єднання полотнищ повітряно-бульбашкової плівки кромкою праски, жалом паяльника або роликом, попередньо прогрів його до 250 ° С.
Спосіб склеювання пупирчатої плівки 2
- Затисніть краї повітряно-бульбашкової плівки між двома гладкими смужками металу так, щоб краї повітряно-бульбашкової плівки виступали з-під них приблизно на 1 см, і оплавьте їх полум'ям спиртівки або паяльної лампи.
Для склеювання повітряно-пухирчастої плівки можна також використовувати ксилол і трихлоретилен, прогріті до 70 - 75 ° С.
При температурі 30 ° С плівкові полотнища можна склеювати 80% -ної оцтової кислотою.
Якщо ви вибрали для з'єднання деталей повітряно-бульбашкової плівки одну з вищевказаних речовин, дотримуйтесь при роботі з ними максимальної обережності.
Склеювати пупирчату плівку можна клеями БФ-2 або БФ-4, попередньо обробивши поверхні повітряно-бульбашкової плівки 25% -ним розчином хромового ангідриду. Для з'єднання полотнищ бульбашкової плівки найкраще підходить клей ПК-5. Отриманий після склеювання шов бульбашкової плівки обов'язково пропрасуйте теплою праскою, розігрітим до температури 50 - 60 ° С.
Зовсім недавно у продажу з'явився суперклей, який призначений спеціально для поліетиленової плівки і повітряно-бульбашкової плівки. Він дає дуже міцне, водостійке та еластичне з'єднання. До того ж він абсолютно не має запаху, а з'єднання виходять прозорими і практично не помітними. За допомогою одного флакона клею ємністю 50 мл можна склеїти шов довжиною 15 - 20 м.
Оскільки суперклей включає до свого складу застосовувані в побуті розчинники, при роботі з ним рекомендується дотримуватися тих же заходів безпеки, що і при використанні побутових хімічних речовин. За умови зберігання в герметичній паковці термін придатності клею не обмежений. Якщо він висохне, його досить розбавити ацетоном, щоб відновити його первинні властивості.
Заклеювання пошкодженого ділянки:
- пензликом або паличкою нанесіть тонкий шар клею навколо пошкодженої ділянки із зовнішнього боку плівкового покриття
- дайте йому просохнути протягом 2 годин
- виріжте з повітряно-бульбашкової плівки латку необхідного розміру, прикладіть її до ушкодженого місця і добре розгладьте. Суперклеєм можна склеювати навіть стару бульбашкову плівку.
ЯК ЗШИТИ БУЛЬБАШКОВУ ПЛІВКУ?
Якщо ви хочете зшити полотнища повітряно-бульбашкової плівки нитками, накладіть їх один на одного таким чином, щоб один виступав з під іншого на двадцять сантиметрів. Стібки прокладайте нечасто. Для підвищення міцності шва зробіть паперову прокладку.
- Загорніть довгий край пухирчатої плівки і зробіть ще одну прошивку.
ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ ТЕПЛИЧНОЇ ПЛІВКИ «ТеРа»
Теплична плівка «ТеРа» складаєтьсяіз трьох шарів: Верхнього, Середнього, Нижнього.
Кожний шар має своє функціональне призначення.
ВАЖЛИВО!!! НА ВЕРХНЬОМУ ШАРІ Є ЕТИКЕТКА З НАПИСОМ: «ЗОВНІШНЯ СТОРОНА! ОРІЄНТУВАТИ В БІК СОНЦЯ»
ПРИ МОНТАЖІ ВЕРХНІЙ ШАР МАЄ ОБОВ’ЯЗКОВО РОЗТАШОВУВАТИСЯ ЗЗОВНІ!!!
Для того, щоб визначитись де Верхній шар, потрібно уважно подивитись на шари плівки –
Верхній шар приклеєний до пухирців зверху і при намотуванні плівки знаходиться ззовні рулона!
НОВИНА!
Ми почали виробляти тепличну пузирчату плівку із запаяними краями. Переваги повітряно бульбашкової плівки із запаяними краями: 1. Плівка стає більш стійкою до впливу вітру. 2. Плівка має замкнений простір, тому збільшуються теплоізоляційні властивості плівки на 20 відсотків.
3. У середину плівки не потрапляє волога, сміття, комахи. 4. Плівку простіше з'єднувати.